• Mistrovství světě 2016 Španělsko

  Zdravíme všechny přátelé inline alpine slalomu,
  Mistrovství světa máme za sebou, a řekla bych, že pro české barvy bylo velice úspěšné. Rvali jsme se jako lvi, a i když občas chybělo málo aby cinkali medaile, dali jsme do toho vše.

  První závodní den byl na pořadu obří slalom, kde jsme vybojovali tato umístění- ženy: 4. B. Procházková, 9. G Kudělásková, 17. P. Procházková, 26. N.Pospíšilová; muži: 17. J. Möller, 24. T. Mračna, 27. T. Procházka, 28. A. Adam

  Nabitý program pokračoval soutěží teamů, kde si Český tým dojel pro medaili, obsadili konečné 3.místo !!!, a to ve složení:
  (odleva na fotce)          A. Adam, B. Procházková, G. Kudělásková a J. Möller.

  14037661_10207406259815466_503866400_o

  Závodní den pokračoval finálovým slalomem Světového poháru, kde jsme se umístili takto- ženy: 4. G. Kudělásková, 10. B. Procházková, 25. N. Pospíšilová, 27. P. Procházková; muži: 7. J. Möller, 19. A. Adam, 26. T. Procházka, 29. T. Mračna

  Poslední soutěžní den, bylo součástí závodů také Mistrovství Španělska v paralelním slalomu, kde vybojovali 3.místo G. Kudělásková i J. Möller.

  I v celkovém hodnocení světového poháru jsme se neztratili:
  4. G. Kudělásková, 13. B. Procházková, 16. N. Pospíšilová, 27. P. Procházková
  6. J. Möller, 17. A. Adam, 18. T. Mračna, 23. T. Procházka

  Pro některé závodníky se jednalo o historicky nejlepší výsledky ve světovém poháru a o to více nás to těší. Celkové zhodnocení Mistrovství světa hodnotíme velmi kladně. Výborné zázemí závody, výborní pořadatelé a nakonec zcela fenomenální atmosféra, o kterou se postarali místní fanoušci. Tímto bychom chtěli i celému realizačnímu týmu Mistrovství světa poděkovat a budeme se těšit na další minimálně stejně vydařené závody u našich nyní už přítel ve Španělsku.

  Sezona pro náš team a ostatní závodníky však ještě nekončí. Čekají nás ještě závody Českého poháru ve Spořicích u Chomutova, a poslední závod sezony v Kralupech nad Vltavou, kde si to mezi sebou rozdáme o tituly Mistra České Republiky.

  B. Procházková

Napište nám

Zrušit odpověď